Sharp Servisleri

Posted on Kasım 10, 2012 by admin No Comments

Sharp Servis, kaliteli, hızlı, kaliteli, ekonomik ve akılcı çözümlerle her zaman siz değerli müşterilerimiz birlikte olmayı amaçlamaktadır. Sharp Servis olarak, teknik destek, kaliteli ürün, ürüne uygun sarf malzeme, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Sharp Servis, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyime dayanarak, sadece teknik servis hizmeti değil, orijinal markası ile sizlere, faks, çok fonksiyonlu makineler, fotokopi ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak gündemde olan tüm ürünleri, sarf malzemeleri ile sunmaktadır.

Sharp Servis, belirtilen bu hizmetleri sağlamanın yanı sıra, herhangi bir acil durum arızalarında, size en hızlı şekilde ulaşabilecek, özel donanıma sahip araçlarla, en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sharp Servis, alanında uzman olan teknik servis ekibi tarafından, ürününüzü isterseniz, evinizde ya da işyerin de, isterseniz de teknik servis ofisimiz de inceleyerek, gerekli arızanın tespitini yapabilmektedir.

Sharp Servis olarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve size en hızlı şekilde ulaşmak ilk hedefimizdir. Servis hizmetlerimizden ya da sarf malzeme satış ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilmek için, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Sharp Servis çağrı merkezine ulaşan her bilgi, deneyimli personelimiz tarafından kayda alınarak, ilgili teknik ekibimiz size yönlendirilmektedir.

Firma Hakkında İncelemeler

Firma hakkında bir yorumda bulunun. *

Sharp Servis Hizmeti Almak İçin Tıklayınız
Google